Noc Planszówek z okazji Dnia Studenta!

Pora na kolejną rundę Nocy Planszówek, tym razem 18 listopada od 18:00 do 2:00 w budynku Rektoratu UŚ w Katowicach!

Tak, wiemy – Dzień Studenta jest 17 listopada… ale chyba zgodzicie się, że takie święto zasługuje na co najmniej dwudniowe obchody, prawda?

Jeśli jednak obchody Was nie obchodzą, to może loteria z nagrodami przykuje Waszą uwagę? Nie obejdzie się bez nagród – mamy ich do rozlosowania przeszło 50! To gry karciane, wejściówki na gokarty i laser-tag, karnety na siłownię, uniwersyteckie termosy i kubki oraz zestawy gadżetów. Oprócz tego na wszystkich uczestników czeka kawa i hot-dogi – abyście nie obeszli się smakiem.

Niezależnie jednak od waszego szczęścia – samym tylko pojawieniem się wygrywacie możliwość przetestowania jednej (lub kilku!) z 54 gier planszowych, karcianych i kościanych, jakie mamy na stanie!

Pełną listę grywalnych dobrodziejstw Studenckiej Strefy Aktywności znajdziecie tutaj.

Pamiętajcie – możecie z nich korzystać na co dzień, a nie tylko od święta!

Pamiętajcie więc:

Piątek, 18 listopada

Rektorat UŚ, Katowice, ul. Bankowa 12

Start: 18:00

Finisz: 2:00

Bądźcie tam z nami!

Dołącz też do wydarzenia na FB:

Polub profil Studenckiej Strefy Aktywności i bądź na bieżąco!

www.facebook.com/studenckastrefaaktywnosci

Odwiedź też strony naszych partnerów, sponsorów nagród:

Autodrom Sosnowiec – Kryty Tor Kartingowy: www.gokarty.sosnowiec.pl

Laserhouse Katowice – Laserowe Centrum Rozrywki: www.laserhouse.pl