„Programowanie od kuchni”- Billennium zaprasza na cykl otwartych wykładów.

Dla kogo?

Dla wszystkich! Zapraszamy wszystkich studentów, niezależnie od doświadczenia ani obranej do tej pory technologii.

Kto prowadzi?

Doświadczeni profesjonaliści wielu dziedzin IT, którzy przybliżą zagadnienia, z którymi stykają się w swojej codziennej pracy programisty.

O czym?

• Opowiemy o tym jak wygląda praca programisty, a także odpowiemy na pytania: na co zwrócić uwagę na początku swojej kariery i jak dobrze zaprezentować się pracodawcy, nie mając jeszcze komercyjnego doświadczenia?
  • Zaprezentujemy technologię Xamarin oraz dobre praktyki związane z wytwarzaniem oprogramowania na technologie mobilne.
  • Cykl zakończymy prelekcją na temat testowania. Opowiemy dlaczego każdy programista powinien docenić testy i jak podejść do nich tak, aby były pomocą, a nie przeszkodą w tworzeniu oprogramowania.

Zapraszamy!