Voice of UŚ, czyli Pokaż co potrafisz w Dzień Studenta!

17 listopada cały świat obchodzi najważniejsze święto w roku – i nie, nie chodzi tutaj o Dzień Narodowego Odrodzenia Azerbejdżanu. Chodzi o Dzień Studenta!

Bycie studentem nie oznacza tylko przychodzenia na zajęcia i cierpienia w sesji. Bycie studentem to też rozwijanie się, zgłębianie wiedzy, jakiej nie ma reszta, to własne zdanie i własny gust… To też rozwijanie swoich talentów i oddawanie się swoim hobby! Właśnie temu chcemy poświęcić tegoroczne obchody rzeczonego Dnia Studenta! To Wy zadbacie o to, by były one wyjątkowe i niepowtarzalne – bo któż zrobiłby to lepiej?

17 listopada wieczorową porą w Studenckiej Strefie Aktywności odbędzie się pierwszy Usiowy przegląd talentów – The Voice of UŚ!

• Grasz na akordeonie albo śpiewasz arie? Wystąp przed bracią studencką!
  • Piszesz wiersze lub malujesz? Pochwal się swoją twórczością!
  • Twoja kolekcja motyli ma kilka unikalnych okazów? Nie wstydź się jej, pokaż ją reszcie!

Ta impreza to nie jest konkurs! Konkursów ci w Polsce dostatek… Tutaj chodzi o to, by obchody Waszego święta, święta Studentów, były równie pstrokate i wyjątkowe jak nasza społeczność akademicka!

Zatem pamiętaj – zarezerwuj w kalendarzu wtorek 17 listopada! Nawet jeśli nie masz ochoty przed nikim występować – przyjdź i zobacz cóż za skarby skrywa studencka brać!

Zgłoszenia, wraz z ewentualnym zapotrzebowaniem technicznym, można przesyłać na adres dlastudenta@us.edu.pl do 8.11, więc nie zwlekaj!
Do zobaczenia w Studenckiej Strefie Aktywności!