Zapraszamy na PŁATNE PRAKTYKI LETNIE W FUTURE PROCESSING

PŁATNE PRAKTYKI LETNIE W FUTURE PROCESSING

Termin praktyk: 4.07. – 31.08.2016 r. Charakter: szkoleniowy
Rekrutacja: od teraz do 15 kwietnia Wynagrodzenie: uwzględnione

Możesz zmienić świat – serio.

Nowoczesne technologie rozwiązują problemy w najróżniejszych obszarach życia i biznesu, wystarczy, że dowiesz się jak z nich korzystać. Zacznij naukę od praktyk. Bezpieczeństwo mieszkańców, usługi medyczne, komunikacja, ochrona środowiska – pomyśl w jak wielu dziedzinach potrzebni są inżynierowie oprogramowania. My pomożemy Ci zdobyć kompetencje potrzebne w projektach IT na całym świecie. Ty zdecydujesz jak je wykorzystasz.

CO CIĘ CZEKA?

• 256 h zajęć szkoleniowych – to jak materiał półtora rocznego przedmiotu na studiach!

• 16 trenerów i 2 mentorów – każdy nauczy Cię czegoś innego, więc zdobędziesz uniwersalną wiedzę z najróżniejszych obszarów wytwarzania oprogramowania.

• Ciekawe formy zajęć – wykłady, warsztaty, ćwiczenia, konsultacje, panele – nie zaznasz monotonii.

• Nauka na abstrakcyjnych przykładach – będziesz mógł do woli eksperymentować, uczyć się na błędach i rozwijać kreatywność. Najwyżej hipotetycznej rakiecie, w środku misji ocalenia świata, wysiądzie oprogramowanie..

• Klimatyczne laboratorium – zajęcia będą odbywać się w specjalnej sali szkoleniowej, znajdującej się w parku technologicznym FP. Znajdziesz tam także bibliotekę, siłownię, restaurację i centrum SPA…

Ps. Co roku zajmujemy I miejsce w konkursie „Praktykodawca Roku Województwa Śląskiego” w kategorii branży IT.

JAK DOSTAĆ SIĘ NA PRAKTYKI?

Rekrutacja składa się z dwóch etapów: w pierwszym poprosimy Cię o rozwiązanie zadania programistycznego w domu, w drugim do wzięcia udziału w warsztatach kreatywnych. Wszystkie informacje znajdziesz na naszej stronie, zapraszamy!

Masz pytania? Napisz do nas na adres: praktyki2016@future-processing.com